16512

نقش دستگیره در زیبایی دکور منزل

از مهم ترین ویژگی هایی که باید در هنگام انتخاب کابینت برای آشپزخانه خود به آن توجه ویژه ای داشته باشید، مدل دستگیره کابینت است. بخصوص در کابینت های مدرن، دستگیره کابینت تاثیر بسیار زیادی بروی خودنمایی و زیبایی دکوراسیون مدرن آشپزخانه می گذارد. برای مثال در طرح های ساده و سفید کابینت های مدرن و های گلاس استفاده از دستگیره های بلند و کشیده کرومی با خطوط صاف و ساده زیبایی و تاثیر گذاری اینگونه کابینت های را چندین برابر می کند. دقیقا برعکس این موضوع هم برای کابینت های کلاسیک صادق است.

دستگیره کابینت کلاسیک هر چه طرح و نقش بیشتری داشته باشد، زیبایی خود و کابینت کلاسیک را بیشتر به رخ می کشد و به شگفت انگیر شدن دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه کمک زیادی می کند. (مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس / عکس های گلاس مدرن و زیبا)

24 مدل دستگیره کابینت [شیک و جدید] مناسب کابینت مدرن و کلاسیک

دستگیره کابینت از عناصری است که در عین کوچک بودن در جلوه و سبک دکوراسیون آشپزخانه به مقدار قابل توجهی تاثیر گذار است. ممکن است برای بار اول با دیدن یک آشپزخانه مدرن متوجه تاثیر گذاری خطوط افقی در طراحی دکوراسیون نباشید اما حقیقت این است که خطوط افقی در آشپزخانه های مدرن نقش مهمی را ایفا می کنند. گاه مرز بین کشوهای طویل، خطوط افقی متعددی را ایجاد می کند که توسط دستگیره ساده و براقی که به صورت افقی بروی آنها نصب می شود تاکید بیشتری بروی این خطوط می شود. (اکسسوری کابینت کشویی آشپزخانه با طراحی خلاقانه و سودمند)

بعلاوه با نصب دستگیره کابینت دکوری و جدید برای آشپزخانه خود، با صرفه جویی در هزینه و زمان می توانید چهره ای کاملا جدید و زیبا به کابینت های آشپزخانه و به طور کلی دکوراسیون آشپزخانه خود بدهید. کاری که حتی خودتان هم می توانید آنرا انجام بدهید. بنابراین اگر احساس می کنید که دکورسیون آشپزخانه شما مدت زیادی ثابت بوده و بنوعی کسل کننده و خسته کننده شده است بهترین و راحت ترین گزینه ای که پیش رو دارید استفاده از دستگیره های شیک و جدید برای کابینت های آشپزخانه است.

در بسیاری از موارد توجه به جزییات می تواند تغییرات چشم گیری ایجاد کند و باعث زیبایی شود ،دستیگره ی کابینت نیز همانطور که در بالا توضیح دادیم از آن دسته جزییاتی هست که در نمای کابینت و سپس آشپزخانه ی شیک و مدرن می‌تواند اثر بگذارد ، به همین علت در انتخاب مدل آن ها باید دقت کنید همچنین دستیگره ی کابینت یک وسیله ی کاربردی نیز هست و اینکه شما در باز و بسته کردن کابینت راحت باشید نیز مهم هست.

انتخاب دستگیره کابینت لوکس برای آشپزخانه ها به سبک کابینت و دکوراسیون بستگی دارد ، معمولا همه ی شما ممکن است دیده باشید که مدل های گرد و دکمه ای برای آشپزخانه های قدمی مورد استفاده قرار می‌گرفت اما امروزه اکثرا برای کابینت های مدرن از دستیگره کابینت لوکس ساده و خطی استفاده می شود و ولی اگر کابینت های کلاسیک دارید بهتر است دستیگره کابینت کلاسیک منحنی یا طرح دار استفاده کنید یا برای دستگیره کابینت کلاسیک سمت مدل های خطی مستطیلی بروید تا در عین حال که مدرن هستند سبک کلاسیک نیز دارند.

در شکل های زیر نمونه هایی زیبا از مدل دستگیره کابینت را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم تا در انتخاب مدل مورد نظر خود راحت تر تصمیم گیری کنید. (مدل کابینت ام دی اف آشپزخانه های مدرن / عکس کابینت mdf)